19 juli 2017

Klasse A

Stand

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Strafpunten
Team Played Won Draw Lost Points Penalty Points
1 FC Bijbal & Co 5 5 0 0 15 0
2 Die Mannschaft 4 4 0 0 12 0
3 International Team 2 2 0 0 6 0
4 De Goddelijke Condors 3 2 0 1 6 0
5 De Zeven Zotte Zeeuwen 5 2 0 3 6 0
6 Team Passief 3 2 0 1 6 0
7 R.K.Z.V.V. Balientdak 3 1 0 2 3 0
8 AC Pandanoccio 4 1 0 3 3 0
9 EFC Vast Goed 4 1 0 3 3 0
10 FC De Pauperrangers 5 0 0 5 3 0
11 SOS 3 1 0 2 0 0
12 After TUEsday 1 0 0 1 0 0

Schedule

Datum Tijd Hal Thuis Uitslag Uit Assistant Scheidsrechter
Date Time Hall Home Score Away Assistant Referee
13-09-2017 18:30 1 AC Pandanoccio 0 4 De Goddelijke Condors R.K.Z.V.V. Balientdak
19:00 1 R.K.Z.V.V. Balientdak 1 4 Team Passief AC Pandanoccio
19:30 1 EFC Vast Goed 3 5 FC Bijbal & Co Team Passief
18:30 3
19:00 3 International Team 5 0 FC De Pauperrangers Die Mannschaft
19:30 3 Die Mannschaft 3 1 De Zeven Zotte Zeeuwen International Team
20-09-2017 18:30 1
19:00 1 FC Bijbal & Co 4 0 FC De Pauperrangers De Goddelijke Condors
19:30 1
18:30 3
19:00 3 De Zeven Zotte Zeeuwen 4 1 AC Pandanoccio
19:30 3
27-09-2017 18:30 1 EFC Vast Goed 9 2 FC De Pauperrangers De Zeven Zotte Zeeuwen
19:00 1 De Zeven Zotte Zeeuwen 1 4 De Goddelijke Condors EFC Vast Goed
19:30 1 R.K.Z.V.V. Balientdak 0 5 International Team Die Mannschaft
18:30 3
19:00 3 AC Pandanoccio 1 4 Die Mannschaft SOS
19:30 3 SOS 0 1 FC Bijbal & Co AC Pandanoccio
04-10-2017 18:30 1
19:00 1 R.K.Z.V.V. Balientdak 4 3 De Zeven Zotte Zeeuwen FC Bijbal & Co
19:30 1 FC Bijbal & Co 2 0 De Goddelijke Condors De Zeven Zotte Zeeuwen
18:30 3 EFC Vast Goed 0 3 AC Pandanoccio
19:00 3 SOS 1 3 Die Mannschaft Team Passief
19:30 3 Team Passief 5 4 FC De Pauperrangers SOS
11-10-2017 18:30 1 SOS 3 2 EFC Vast Goed De Goddelijke Condors
19:00 1 SOS
19:30 1 FC Bijbal & Co 3 1 Team Passief International Team
18:30 3 After TUEsday 0 8 Die Mannschaft De Zeven Zotte Zeeuwen
19:00 3 FC De Pauperrangers 0 1 De Zeven Zotte Zeeuwen
19:30 3
18-10-2017 18:30 1
19:00 1 Die Mannschaft EFC Vast Goed SOS
19:30 1 SOS International Team EFC Vast Goed
18:30 3 After TUEsday Team Passief AC Pandanoccio
19:00 3 FC De Pauperrangers AC Pandanoccio De Zeven Zotte Zeeuwen
19:30 3 De Zeven Zotte Zeeuwen FC Bijbal & Co FC De Pauperrangers
25-10-2017 18:30 1 Team Passief De Zeven Zotte Zeeuwen De Goddelijke Condors
19:00 1 De Goddelijke Condors SOS Team Passief
19:30 1 FC Bijbal & Co R.K.Z.V.V. Balientdak SOS
18:30 3 No matches due to exams No matches due to exams
19:00 3 No matches due to exams No matches due to exams
19:30 3 No matches due to exams No matches due to exams
08-11-2017 Totelos Internal Tournament 1
15-11-2017 18:30 1 FC Bijbal & Co Die Mannschaft EFC Vast Goed
19:00 1 EFC Vast Goed R.K.Z.V.V. Balientdak FC Bijbal & Co
19:30 1 AC Pandanoccio SOS R.K.Z.V.V. Balientdak
18:30 3 After TUEsday De Zeven Zotte Zeeuwen Team Passief
19:00 3 International Team Team Passief FC De Pauperrangers
19:30 3 FC De Pauperrangers De Goddelijke Condors International Team
22-11-2017 18:30 1 De Goddelijke Condors Team Passief EFC Vast Goed
19:00 1 EFC Vast Goed De Zeven Zotte Zeeuwen De Goddelijke Condors
19:30 1 R.K.Z.V.V. Balientdak Die Mannschaft De Zeven Zotte Zeeuwen
18:30 3 After TUEsday FC Bijbal & Co SOS
19:00 3 FC De Pauperrangers SOS International Team
19:30 3 International Team AC Pandanoccio FC De Pauperrangers
29-11-2017 18:30 1 SOS Team Passief FC Bijbal & Co
19:00 1 FC Bijbal & Co International Team After TUEsday
19:30 1 De Goddelijke Condors EFC Vast Goed FC Bijbal & Co
18:30 3 After TUEsday R.K.Z.V.V. Balientdak International Team
19:00 3 Reserved for postponed matches Reserved for postponed matches
19:30 3 Reserved for postponed matches Reserved for postponed matches
06-12-2017 18:30 1 FC De Pauperrangers Die Mannschaft SOS
19:00 1 SOS De Zeven Zotte Zeeuwen FC De Pauperrangers
19:30 1 EFC Vast Goed Team Passief After TUEsday
18:30 3 R.K.Z.V.V. Balientdak SOS AC Pandanoccio
19:00 3 After TUEsday AC Pandanoccio R.K.Z.V.V. Balientdak
19:30 3 R.K.Z.V.V. Balientdak De Goddelijke Condors
13-12-2017 18:30 1 Team Passief Die Mannschaft De Zeven Zotte Zeeuwen
19:00 1 De Zeven Zotte Zeeuwen International Team After TUEsday
19:30 1 FC Bijbal & Co AC Pandanoccio International Team
18:30 3 After TUEsday De Goddelijke Condors
19:00 3 R.K.Z.V.V. Balientdak AC Pandanoccio
19:30 3 After TUEsday International Team
10-01-2018 18:30 1 International Team Die Mannschaft AC Pandanoccio
19:00 1 AC Pandanoccio Team Passief After TUEsday
19:30 1 R.K.Z.V.V. Balientdak FC De Pauperrangers Team Passief
18:30 3 After TUEsday EFC Vast Goed
19:00 3 Reserved for postponed matches Reserved for postponed matches
19:30 3 After TUEsday SOS
17-01-2018 18:30 EFC Vast Goed International Team De Goddelijke Condors
19:00 De Goddelijke Condors Die Mannschaft After TUEsday
19:30 After TUEsday FC De Pauperrangers Die Mannschaft
18:30 No matches due to exams No matches due to exams
19:00 No matches due to exams No matches due to exams
19:30 No matches due to exams No matches due to exams
31-01-2018 Totelos Internal Tournament 2
05-02-2018 Start Spring Competition

Rules

Regeling strafpunten: Regulation penalty points: Strafpunten / Penalty points
Op tijd afgemeld (max. 2x per seizoen!) Canceled more than 24 hours before match (max. 2 times per season!)
Te laat afgemeld (max. 2x per seizoen!) Canceled less than 24 hours before match (max. 2 times per season!) 1
Niet op komen dagen (max. 2x per seizoen!) Not showing up at match (max. 2 times per season!) 2
Assistent scheidsrechter afwezig Assistant referee didn’t show up 1
Maximaal aantal strafpunten Maximum number of penalty points, resulting in immediate removal! 5