
None other than Stijn has been crowned Toteloser of the Year!
Where a year ago Stijn was still a relatively unknown face to many Totelos members, this year he’s been of immeasurable value to our association!
Het begon allemaal bij de AcCie, hier heeft Stijn laten zien een uitstekende kartrekker te zijn, bovendien hield Stijn ook het geld💸 van de AcCie in de gaten. Met een cocktailworkshop🍸, gameshow👾, flunkybaltoernooi🍼 en de familiedag👨👩👦👦 heeft Stijn vier fantastische activiteiten neergezet!
But that wasn’t enough for Stijn—he also joined the day committee of IUTT, the biggest tournament we organize! He handled everything down to the last detail and helped make the tournament a huge success. At IUTT, Stijn once again proved to be a true leader and also served as the main contact person for both the municipality of Eindhoven and the TU/e.
Daarnaast is Stijn ook van waarde geweest voor zijn team N8, hij hielp mee bij de organisatie van de Plustrumborrel en liet hier ook zijn barmankunsten zien. Ook op het veld liet hij zich zien, met 16 goals⚽ en 10 assists🅰️ was hij een van de vedettes. En dat bleek zijn waarde te hebben; Stijn werd kampioen met N8!
En als laatst was Stijn er bijna overal bij met zijn Tilburgse gezelligheid🍻! En dat zal volgend jaar niet anders zijn, want Stijn zal deel gaan nemen aan het 47e bestuur van Totelos❤️🤍! Stijn, hartstikke bedankt voor afgelopen jaar en we kijken uit naar volgend jaar!