Introductieweek 2018

Over een maandje staat de introductieweek voor de deur! Dit is een van de belangrijkste periodes van het jaar voor Totelos aangezien dit een uitgelezen kans is om nieuwe leden te werven. De hele week zijn wij aanwezig op de campus en Stratumseind om onze vereniging te promoten. Hierbij hebben wij jullie hulp hard nodig!

Zoals ieder jaar kan onze vereniging nieuwe leden goed gebruiken. Daarnaast zoeken wij met name nieuwe dames om onze teams te vullen. Kom jij ook je steentje bijdragen? Alles meemaken of een dagje helpen: iedereen is welkom. Onder het genot van de stralende zon, een lekker muziekje en een verfrissend biertje kiddo’s lubben, wie wil dat nou niet? Met behulp van het volgende formulier kun je jouw beschikbaarheid doorgeven. Wist je trouwens dat er ook dit jaar weer een exclusief intro-shirt te verdienen is? Bij zijn dus! ?

Pak je agenda, en kijk of je aanwezig kan zijn! ?
https://goo.gl/forms/VIwL9xAmdXAH4J033

Liefs,

De IntroCie ’18

0 Shares:
You May Also Like